Table of Contents

شکوه فتحی هرتکه، روانشناس بالینی، شماره نظام: 5197

روان درمانگر و مشاور خانواده دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی جمهوری اسلامی ایران می باشد.(صلاحیت او از طریق این مدارک قابل تشخیص است.)
تخصص: روان درمانگر،هیپنو تراپیست، تشخیص و درمان
فعالیت در زمینه ی اختلالات خلقی(افسردگی ، وسواس ، حمله ی پنیک و …..) مشاوره ی خانواده ، مشاوره ی ازدواج ، گروه درمانی ، مشاوره ی فردی ،تست هوش و شخصیت ، مشاوره ی تحصیلی.

کارگاه ها

آیا به دنبال تقویت درک خود از رفتار انسانی و بهبود رفاه ذهنی خود هستید؟ در کارگاه های روانشناسی ما شرکت کنید! روانشناسان متخصص ما کارگاه های مختلفی را ارائه می دهند که موضوعاتی مانند مدیریت استرس، هوش هیجانی و مهارت های ارتباط موثر را پوشش می دهد. با رویکرد تعاملی ما، تکنیک ها و استراتژی های عملی را برای بهبود زندگی شخصی و حرفه ای خود خواهید آموخت. امروز به ما بپیوندید تا پتانسیل خود را باز کنید و به اهداف خود برسید!
با کارگاه های آشنا شوید

روانشناسی کودک

روانشناسی کودک مطالعه چگونگی رشد و رشد کودکان، هم از نظر ذهنی و هم از نظر عاطفی، از دوران نوزادی تا نوجوانی است. درک نیازها و دیدگاه‌های منحصربه‌فرد کودکان برای ارائه حمایت و راهنمایی مؤثر در طول سال‌های حیاتی شکل‌گیری آنها ضروری است.

بیشتر بدانید….

اختلالات بالینی

اختلالات بالینی در روانشناسی به طیف وسیعی از شرایط سلامت روانی اطلاق می شود که باعث ناراحتی و اختلال قابل توجه در عملکرد روزانه می شود، مانند اختلالات اضطرابی، اختلالات خلقی، اختلالات شخصیتی و اختلالات روان پریشی.

بیشتر بدانیم….

قرار ملاقات را تعیین کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

با عبور از رنج و درک آن الماس درونت را پیدا کن.

با عبور از رنج و درک آن الماس درونت را پیدا کن.

من، بارها و بارها زخمی شدم، درد و رنج را با تمام سلول های بدنم فهمیدم، آموختم باید زخم هایم را التیام بدهم و از آن عبور کنم و به سمت رسالتم حرکت کنم، بدون درد رشد نخواهیم کرد، با رنج الماس. درونت را پیدا میکنی.

صفحه اصلی/درباره ما